**GRUPA GAMP** Praca w biurze nieruchomości!

Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Krakowa i okolic.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Agent nieruchomości

Jeśli interesujesz się rynkiem nieruchomości, nie boisz się wyzwań i lubisz kontakt z ludźmi to jest to propozycja dla Ciebie!

Obowiązki:

1)   Pozyskiwanie ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości

Podstawą pracy agenta jest baza nieruchomości, którą później może oferować swoim klientom. Pozyskiwanie ofert polega bezpośrednim kontakcie z właścicielami nieruchomości oraz obsłudze klientów zgłaszających się do biura.

2)   Negocjacja warunków współpracy

3)   Prezentacja nieruchomości, obsługa klientów popytowych

4)   Przygotowywanie dokumentów i obsługa transakcji

5)   Współpraca z innymi specjalistami, w tym notariuszami, doradcami kredytowymi, architektami, ekipami remontowymi oraz firmami relokacyjnymi

Jako agent będziesz współpracował z innymi specjalistami, pomagając klientom dopełnić wszelkich niezbędnych formalności do finalizacji transakcji

Oczekujemy:

1)   Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Nasze biuro bardzo często obsługuje klientów zagranicznych, często jeszcze przed ich przyjazdem do Polski

2)   Dobrej prezencji i komunikatywności

3)   Empatii oraz umiejętności rozwiązywania problemów

Jako agent wielokrotnie będziesz musiał wcielić się w rolę „psychologa”. Poszukujemy ludzi, którzy będą w stanie rozumieć problemy naszych klientów oraz znaleźć optymalne rozwiązanie, którego owocem będzie udana transakcja.

Oferujemy:

1)   Elastyczny czas pracy,

2)   Pakiet szkoleń umożliwiający naukę zawodu

3)   Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

4)   Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz system premiowy

5)   Przejrzystą współpracę na podstawie umowy zlecenie lub modelu B2B

Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia w tym telefon służbowy, dedykowane stanowisko pracy w naszym biurze, lustrzanki cyfrowe, dalmierze, banery i wiele innych.

Nasze biuro znajduje się przy ul. H. Sienkiewicza 9/11 (obok Placu Inwalidów).

Więcej informacji możesz uzyskać na naszych stronach: www.gamp-krakow.pl - dział pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

www.grupagamp.pl - tutaj znajdziesz informacje o całej działalności naszej firmy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to wyślij nam swoje CV przez ten formularz:

List motywacyjny mile widziany.

  • Dodane o 12:58, 14 października 2020
  • Wyświetleń:3373
  • ID ogłoszenia: 560381030
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Kraków, Małopolskie, Krowodrza

O firmie
Gamp - kompleksowa obsługa nieruchomości. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem w zakresie nieruchomości oraz doradztwem energetycznym
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Gamp